Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-11-08 10:05:02

Agnieszka Kołodziejczyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4
Punktów :   

OK System - wątpliwości

OK System obejmuje 14 minutowy seans opalania na Normie 0,3

Studio na 3go Maja  posiada 2 łóżka z Normą 0,3 :

-   od 12 minut

-   od 10 minut


1.   Ok System obejmuje dwa wyżej wymienione  urządzenia ??


2.   co zrobić , jeżeli klientka chce pójść na Normę , ale tylko na 10 minut ?

     czy można Jej ściągnąć z Karty Promocyjnej tylko 10minut ?


3.  klientka pytała również , czy musi to być łóżko z Normą, czy nie może być np łóżko stojące ?


pozdrawiam, Agnieszka 3go Maja 68

Offline

 

#2 2011-11-14 09:40:01

kamila_malek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: OK System - wątpliwości

Znów odpowiedź spóźniona, ale najważniejsze, że w końcu mi się udało odpisać.
A więc z tym OK System wygląda tak:
W chwili kiedy klient wysyła smsa to systemu ten pobiera mu automatycznie kwotę za 14 minut ustaloną przez nas jako średnią cenę na łóżkach z normą. Bez znaczenia pozostaje, które łóżko klient wybierze, jeżeli w studiu macie 2 lub więcej łóżek z normą, ważne jest aby to była po prostu norma.
Może się zdarzyć, że klientka będzie chciała mniej minut niż 14 więc nie ma problemu tyle, że ok system pobierze z jej konta kwotę za 14 minut, bo nie da się inaczej tego zrobić. Może zdarzyć się również sytuacja taka jak na de Gaulle'a, że Pani przyjdzie z dwoma telefonami (swoim i od męża) i wyśle 2 smsy, ale będzie chciała skorzystać z opalania sama na 20 minut, bo szkoda jej, żeby się pieniądze na koncie OK zmarnowały, a musi je wykorzystać np. do końca miesiąca. Wtedy spisujecie od niej oba kody i odbijacie opalanie na 20 czy tam 21 minut, ale w rubryce "uwagi" wpisujecie oba kody. Starajcie się jednak namawiać klientów, żeby korzystali z tych 14 minut, a nie skracali tych czasów, ponieważ nie ukrywając 10 minut na normie nie da efektu żadnego.
Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.

Offline

 

#3 2011-11-17 11:50:40

annaszczerbik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: OK System - wątpliwości

Miałam ostatnio klienta, któremu firma wykupiła ten OK System (i innym pracownikom). On akurat był zadowolony, tylko inni pracownicy mieli pretenscje do firmy, że to tylko na norme. A ponoc przy wykupie, nie ma żadnej informacji na ten temat.

Druga sprawa to taka, że była niedawno klientka, która przez dłuższy czas używała Hot Touche. Powiedziała mi coś takiego: Krem jest bardzo fajny ale ma jedną wadę, wyskoczyło mi dużo nawych pieprzyków. Czy to możliwe? Dodam jeszcze, choc nie wiem czy to istotne,że chodzi przeważnie na 17 min. na dosyc mocne łóżko.

Pozdrawiam, Ania, Chopina

Offline

 

#4 2011-12-06 22:56:25

kamila_malek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: OK System - wątpliwości

Tak a propos tego OK System jeszcze. Powiem tak: oficjalnie obejmuje on tylko opalanie na normie w wymiarze nie większym niż 14 minut. Nieoficjalnie dla mnie ważne jest jedno, żeby nie zaczął funkcjonować przelicznik: 14 minut na normie- 14 minut na zwykłym łóżku. Nam OK System liczy stawkę 0,80 zł za minutę, a więc takie opalanie wychodzi 11.20 zł. Jeżeli klient będzie się upierał, że nie chce iść na normę, tylko na normalne łóżko, to wartość nie może przekroczyć kwoty 11,20 zł liczonej po cenie z kartą. No i musicie poinformować klienta, że przysługuje mu te 14 minut i niestety nie da się tego zamienić równorzędnie pod względem ilości minut na inne łóżko, bo chodzi po prostu o pieniądze.

A co do ludzi skwarów opalających się na hot touche, to niestety ten kosmetyk ma to do siebie, że powoduje różne skutki uboczne. Nie wiem do końca, czy pieprzyki mogą być następstwem kremu, ale na pewno mogą być spowodowane częstym i intensywnym opalaniem. Pigment koncentruje się wtedy w różnych miejscach, czego wynikiem są pieprzyki. Krem w pewnym stopniu też się przyczynia, bo kremy z filtrem częściowo blokują powstawanie znamion, a kremy solaryjne nie tylko nie mają filtrów, ale jeszcze aktywują proces pigmentacji, czym też mogą się nieco przyczynić do powstawania pieprzyków.

Offline

 

#5 2015-06-11 14:45:27

qpaczkowska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: OK System - wątpliwości

Ja szczerze mówiąc wolę się opalać na słońcu i nie płacić za solarium. Lubię za to aktywny tryb życia i pod tym względem śmiało mogę polecić karnet sportowy OKsystem. Jakiś czas temu szukałem dobrej oferty i mogę zaproponować greenport.pl Do tej pory świetnie mi się z nimi współpracuje i mam tam swojego dietetyka. Pozdrawiam wszystkich!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sarmatian.pun.pl www.mechatronika102mcm.pun.pl www.krwawekruki.pun.pl www.szuszu.pun.pl www.adachno.pun.pl